Urządzenia BLUE BOSON

Informacja skierowana jest do wszystkich, którzy są rolnikami, posiadają gospodarstwo rolne od 1ha do 300ha, oraz odprowadzają składki KRUS i w okresie poprzedzającym 12 m-cy uzyskali przychód z prowadzonej działalności rolniczej co najmniej 5 tys. zł.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Modernizacja gospodarstw rolnych, w ramach poddziałania  „ Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” PROW 2014-2020 – nabór 20,  dbając o ekologię i zdrowie obywateli, postanowiła dofinansować dla rolników urządzenie firmy BLUE BOSON, które miedzy innymi:

  • oczyszcza wodę eliminując osadzanie się kamienia w liniach i sprzęcie irygacyjnym, jak i redukuje potrzebę użycia chemikaliów przy uprawach,
  • poprawia porowatość gleby co umożliwia pogłębienie strefy korzeniowej roślin,
  • zmiękcza glebę i uwalniania związane minerały oraz przyspiesza infiltrację wody.

W wyniku czego otrzymujemy zdrowsze uprawy po przez dostarczenie najwyższej jakości wody, obfitsze plony jak i redukcję chemii i zanieczyszczeń.
Jest to technologia przyjazna dla środowiska, która powoduje obniżenie kosztów produkcji po przez oszczędność wody i energii.
Na powyższe urządzenie firma BLUE BOSON udziela 10 letniej gwarancji.
Koszt urządzenia to 298 000 zł i jest w 100% refundowany.
50% refunduje ARiMR
50% pochodzi z firmy BLUE BOSON
W wyniku czego urządzenie dla końcowego użytkownika jest całkowicie darmowe. Proces finansowania kończy się 19 sierpnia, stąd prośba o jak najszybsze podzielenie się tą informacją, gdyż okres refundacji jest bardzo krótki a zainteresowanych może być wielu, wiec mało czasu na obsługę wszystkich chętnych.
Bardzo proszę o przekazanie zainteresowanym osobom nr tel. 668-156-664 pod którym będę udzielał dodatkowych informacji, lub zorganizowanie spotkania z chętnymi, na którym będzie można wszystko wyjaśnić i podpisać umowy.
Od każdej podpisanej umowy zostanie odprowadzona cegiełka w wysokości 1000 zł na rzecz rozbudowy gminy.Bardzo dziękuję za pomoc.


Z poważaniem
Rafał Nalewka