Logo Gmina Raciążek

Kontakt

Urząd Gminy
ul. Wysoka 4
87-721 Raciążek
 
NIP: 891-13-92-517
Regon: 000994526
 
Nr konta Bankowego - KBS w Aleksandrowie Kujawskim 
o. Waganiec 57 9537 0000 0050 1640 2000 0001
 
Tel: 54 283 18 85
Tel. 54 283 18 82
Tel. 54 283 18 90
Tel. 54 283 16 61
Fax: 54 283 18 82
 
telefony wewnętrzne:
Wójt Gminy - 31, wojt@raciazek.pl - pok. 3
Sekretariat - 31 - gmina@raciazek.pl - pok. 3
Sekretarz Gminy - 36, sekretarz@raciazek.pl - pok.1
Urząd Stanu Cywilnego - 32, usc@raciazek.pl - pok. 4
Skarbnik Gminy - 33, skarbnik@raciazek.pl - pok.10
Rada Gminy - 40, radagminy@raciazek.pl - pok. 5
Podatki - 34, podatki@raciazek.pl - pok.7
Ewidencja Działalności Gospodarczej - 34, podatki@raciazek.pl - pok.7
Ochrona Środowiska - 39, it@raciazek.pl - pok.9
Ewidencja Gruntów - 39, budownictwo@raciazek.pl - pok.9
Referat Infrastruktury Technicznej - 38, grunty@raciazek.pl - pok.8
Kasa - 35, kasa@raciazek.pl
Odpady komunalne - 33, odpady@raciazek.pl - pok. 10
 
e-mail: gmina@raciazek.pl
Epuap: /ugraciazek/skrytka

Wójt gminy zaprasza

<p>Wiesława Słowińska</p>

Wiesława Słowińska

Urząd Gminy Raciążek

ul. Wysoka 4
87-721 Raciążek
tel.: 54 283-18-85
fax: 54 283-18-82
e-mail: gmina@raciazek.pl

Godz. otwarcia

 7:30-15:30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.