News
Zawiadomienie - o zmianie stawki za odpady komunalne
07.07.2017
Raciążek, dnia 30.06.2017r.
Zawiadomienie
Urząd Gminy w Raciążku w związku z podjętą uchwałą Rady Gminy Raciążek Nr XXIX/256/2017 z dnia 30 czerwca 2017 r. w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi zawiadamiam, iż z dniem 01 lipca 2017r. ulegają zmianie stawki opłat:
- 10,80 zł/m-c od jednego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli odpady są zbierane i odbierane w sposób selektywny
- 20,40 zł/m-c od jednego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny
Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi uiszcza się miesięcznie, do ostatniego dnia każdego miesiąca, w którym powstał obowiązek jej uiszczenia. Termin pierwszej podwyższonej opłaty upłynie w dniu 30 lipca 2017 r. i obejmuje okres od dnia 01 lipca 2017 r.
Opłatę należy uiścić w kasie Urzędu Gminy w Raciążku lub na konto
KBS Nr 57 9537 0000 0050 1640 2000 0001.